لوازم استوک و نیاز بازار

سواری گرفتن از خودروهای خارجی در کشور ما بنا به شرایط موجود و وضعیت امروز کار هرکسی نیست  یعنی شما حتی اگر سه برابر ارزش واقعی یک خودروی خارجی پول داشته باشیند و آن را فقط  برای مالکیت یک خودروی خارجی هزینه کنید دلیل نمی شود چند صباحی دور از تعمیرگاه و لوازم فروشی باشید و با خیال آسوده از داشتن یک ماشین نسبتا به روز لذت ببرید.

 با اولین تصادف جزیی درشهر چه مقصر شما باشید  و چه نباشید باید به دنبال قطعاتی بگردید که یا دربازار موجود نیست و یا مشابه فیک و چینی آن را به قیمت سه برابر ارزش واقعی آن می فروشند.

اگرهم خدای نکرده به تعمیرات موتور و گیربکس نیاز پیدا کردید که باید خود را برای یک دوره حداقل سه ماهه حسابی آماده کنید بلکه بعد ازاین مدت خودرو دوباره برای چند صباحی چرخش برایتان بچرخد.

ارزیابی ما از بازار لوازم یدکی امروز کشور نشان می دهد تقاضای لوازم استوک یا دست دوم فابریک در بخش خودروهای خارجی بسیار زیاد است و عواملی چون میل مصرف کننده به استفاده از اجناس باکیفیت، صرفه جویی درهزینه ها و وجود اجناس بی کیفیت و تقلبی که بی اعتمادی فزاینده ای را دربازارداخلی این قطعات به وجود آورده هر روز بیشتر از گذشته به این تقاضا دامن می زند.

مشتریان گرامی باید به این نکته توجه داشته باشند که صد درصد کالاهای بخش لوازم استوک فروشگاه یدک خواجه وارداتی و همانطور که ازاسم آن پیداست استوک است.

لوازم استوک به چه لوازمی می گویند؟

لوازم استوک در واقع به قطعه ای گفته می شود که از نظرجنس اصل و فابریک بوده و از نظر نو و پلمب بودن دارای کارکرد می باشد و حالا به هر دلیلی که این دلیل می تواند از رده خارج شدن دستگاه موردنظر یا اسقاط آن و یا هر دلیل دیگری بوده باشد قابل عرضه دوباره جهت استفاده است.

لوازم استوک پس از ثبت سفارش و تبادل اطلاعات موردنیاز بین خریدار و فروشنده و تایید اولیه خریدار، سپس دریافت هزینه اولیه از خریدار برای شخص خریدار و به نام فروشگاه یدک خواجه به عنوان وکیل و رابط وی خریداری شده و از مرزهای مختلف کشور از طرق متخلف که می تواند شامل همه مسیرهای دریایی ، هوایی و زمینی باشد وارد کشور شده و عموما درشهرمقصد خریدار تحویل وی می گردد.

لذا فروشگاه یدک خواجه انباری برای دپوی محصولات بارگذاری شده دراین بخش ندارد تا شما مشتری عزیز امکان خرید و دریافت آنی سفارشات خود را داشته باشید. پروسه زمانی دریافت قطعه خریداری شده دربخش لوازم استوک از زمان ثبت سفارش و واریز وجه اولیه تا زمان دریافت در شهر مقصد یک پروسه سه الی چهار هفته ای است.

نحوه خرید و زمان دریافت لوازم استوک

این مدت شامل سه مرحله اصلی :

خرید لوازم استوک درکشور مبدا 

ترخیص از گمرک کشور 

ارسال بار به شهر مقصد می باشد .

در تمامی این مراحل کلیه مسئولیت های ناشی از خرید و حمل کالا به عهده فروشگاه یدک خواجه می باشد و هیچ مسئولیتی تا زمان دریافت بار  و بررسی و تایید سلامت قطعه موردنظر متوجه خریدار نمی باشد .

توجه داشته باشید مطابق با قوانین خرید از فروشگاه یدک خواجه زمانی شخص سفارش دهنده خریدار تلقی می شود که بعد ازدریافت اطلاعات کالای موردنظر و تایید وی ، مرحله اولیه واریز وجه را براساس فاکتور اعلامی ازسوی فروشگاه انجام داده و تصویرفیش واریزی وی به تایید واحد حسابداری فروشگاه یدک خواجه رسیده باشد.

مدت زمان تحویل کالا و ضمانت کالا

در خصوص زمان تحویل لوازم استوک چون کالاها وارداتی بوده و ارسال آنها منوط به تامین شرایط گمرکی و سایر قوانین و شرایط کشور مبدا است نمی توان تاریخ دقیق و قطعی تحویل کالا را اعلام نمود و به همین دلیل مسئولیتی نیز متوجه فروشگاه یدک خواجه درقبال تاخیر درتحویل نیست اگرچه طبق سابقه و به پشتوانه تخصص و تعهد یدک خواجه عموما تحویل کالا درهمان محدوده مدت تعیین شده صورت می پذیرد.

همه کالاهای بخش لوازم استوک هنگام نصب قطعه، دارای ضمانت کارکرد در همان لحظه می باشد و اگر هنگام نصب قطعه موردنظر عیب یا ایراد فنی به نحوی دشته باشد که بر اصل عملکرد مورد انتظار خدشه وارد سازد، پس از تایید کارشناسان ما درجهت جبران خسارت یا تعویض قطعه اقدام خواهد شد .

این ضمانت به هیچ عنوان شامل ضمانت مدتی ( ضمانت کارکرد برای یک زمان مشخص بعد از استفاده ) ، هزینه های دستمزد و هزینه های جانبی نمی باشد.

تایید کالا هنگام خرید به عهده مشتری می باشد و فروشگاه  یدک خواجه تنها در قبال تطابق مشخصات فنی قطعه موردنظر با مشخصاتی که در فاکتور فروش صادر شده است مسئولیت دارد .

در سفارش لوازم استوک دقت کنید

از آنجا که اجناس خریداری شده به خصوص لوازم استوک امکان عودت ندارند لذا تقاضا می شود پس از ارسال مشخصات و تصاویر قطعه موردنظر از سوی فروشگاه به مشتری وی با مطالعه و دقت کامل و بعد از مشاوره با مکانیک و اطمینان کامل برتطابق اطلاعات ارسالی با سفارش موردنظر اقدام به ثبت سفارش و نهایی کردن خرید نماید.

دراین مرحله فاکتوری که برای خریدار صادرمی شود حاوی اطلاعاتی که است که قبلا برای وی ارسال شده و مورد تایید ایشان قرارگرفته است و طبیعتا فروشگاه یدک خواجه درقبال تحویل کالا مطابق با مشخصات ذکرشده در فاکتور خود را مسئول می داند.

در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد