درباره ما

فروشگاه یدک خواجه

 

فروشگاه یدک خواجه فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع قطعات یدکی خودروهای سواری ازسال ۱۳۸۰ آغازکرده است.

شعبه دوم فروشگاه درسال ۱۳۸۴ با نام پژو خواجه رسما کارخود را آغازکرد که درآن زمان به صورت تخصصی فقط قطعات یدکی محصولات ایران خودرو را عرضه می نمود.

درهمان ابتدای کار به علت حسن سابقه و شهرت و البته تخصص و تعهد و سرمایه کافی جهت پوشش دهی کامل خدمات، مورد توجه مصرف کنندگان و همچنین شرکتهای تولیدی و توزیعی بزرگ کشور قرار گرفت تا جایی که نمایندگی انحصاری پخش قطعات یدکی شرکت هایی مانند کروز و امیرنیا درمنطقه جنوب کشور به این شعبه واگذار شد.

همین امر موجب شد تا پخش عمده قطعات و فروش لوازم استوک خودرو نیز در این شعبه صورت پذیرد که البته با استقبال خوب فروشندگان مواجه گردید.همکاری در حوزه واردات و خرید مستقیم قطعات یدکی اورجینال از نمایندگی کمپانی پژو دربندر شارجه امارات ازهمان سالها آغاز شد.

درفاصله سالهای ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰ بنا برتصمیم مدیریت وقت مجموعه ، هر دو شعبه با هم ادغام شده و فروشگاه با نام لوازم یدکی خواجه زاده در کلانشهر اصفهان فعالیت خود را از سرگرفت.

شش سال پشتکار و برندسازی این فروشگاه در فلات مرکزی ایران موجب شد تا درسال ۱۳۹۶ بنا برتصمیم مدیران مجموعه، شعبه دوم فروشگاه یدک خواجه این بار با نام و لوگوی رسمی ” یدک خواجه ” فعالیت خود را دراین شهر و البته با اهداف و وظایفی متفاوت از فروش حضوری شروع کند و همزمان فروشگاه اینترنتی این شعبه به نشانی www.yadakkhajeh.ir پس ازطی مراحل قانونی و اخذ مدارک لازم کار خود را آغاز نمود.

 

رسانه و فروشگاه های مجازی یدک خواجه 

راه اندازی فروشگاه های مجازی یدک خواجه درشبکه های اجتماعی مطرح کشور مثل

و … گام بلند دیگری درمسیر تحقق اهداف بزرگ این مجموعه در راستای پوشش دهی کامل خدمات به مشتریان گرامی و آسانتر نمودن راه ارتباطی وهمچنین ارتقای دانش عمومی و فرهنگ شهروندی مالکان خودروها و رانندگان محترم می باشد.

 

ارسال بار به سراسر کشور

درسال ۱۳۹۸ و درجهت پوشش دهی بهتر خدمات به مشتریان عزیز در کلان شهر تهران دو انبار در شرق و مرکز پایتخت تعبیه شد تا کالاهای سفارشی این دسته از عزیزان و همینطور بارهای ارسالی مشتریان شهرستانی از این مراکز ارسال شود.

درحال حاضر با وجود دو شعبه مجزا و مستقل فروشگاهی درکلان شهر اصفهان و دو انبار درتهران بزرگ، امکان مراجعه حضوری مشتریان گرامی فقط در فروشگاه یدک خواجه مقدور بوده و مشتریان عزیز ما در پایتخت ضمن برخورداری از امکان دریافت بار در هر نقطه از تهران بزرگ می توانند مبلغ تمام شده مرسوله سفارشی خود را پس از دریافت ، رویت و تایید اصالت کالا بپردازند.

ارسال بار به شهرستان از مبدا دو انبار ما  واقع درشرق و مرکز تهران همه روزه انجام شده و مشتریان شهرستانی درصورت واریز کامل وجه به یکی از شماره حساب های فروشگاه تا قبل ازپایان ساعت کاری بانکها می توانند حداکثر ۲۴ ساعت بعد از ارسال تصویر فیش واریزی و همچنین مشخصات فرد گیرنده و شهر مقصد، سفارش خود را درهر نقطه از کشور تحویل بگیرند.

به جهت برقراری ساعات کاری فوق العاده فروشگاه های حضوری یدک خواجه که ازساعت ۸:۳۰ صبح یکسره تا ۱۰:۳۰  شب در روزهای تعطیل و غیرتعطیل دایر می باشد. امکان پاسخگویی به سوالات و درخواستهای مشتریان طی این مدت از طریق راههای ارتباطی مقدور بوده، حتی برای لحظه هایی که امکان برقراری تماس اینترنتی یا تلفنی وجود ندارد می توان با شماره گیری کد #۷۴۸۹۱*۶۶۵۵* ضمن اطلاع از سایر فعالیتهای ما از استعلام موجودی و قیمت برخی از محصولات مطلع شد و دراین مورد می توان گفت شعار همواره درکنار مشتریان را تا حدود زیادی محقق ساخته ایم.

 

همکاری با یدک خواجه

تجربه دو دهه فعالیت دربازار لوازم یدکی کشور درکنار انگیزه بالا و تعهد نسبت به مشتری باعث شده است تا مجموعه فروشگاه های یدک خواجه در فاصله اندکی یکی از برندهای نام آشنا و معتبر حوزه توزیع و فروش لوازم یدکی و فروش لوازم استوک خودرو در بازار داخلی و حتی مصرف کنندگان قطعات ماشینهای ایرانی درکشورهایی نظیر سوریه و عراق باشد.

بنا به درخواست مشتریان و نظر به توجه ویژه مدیریت یدک خواجه درتامین وجلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود لیستی ازنمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز جهت همکاری مستقیم با فروشگاه یدک خواجه و مشتریان ما درسراسر کشور درحال تهیه است که تا پایان سال ۱۳۹۸ مشتمل بر ۴۰ تعمیرگاه و پنج شعبه فروش دراستانهای مختلف از جمله اصفهان، تهران، مازندران، فارس، اردبیل، یزد، کرمان و مرکزی می باشند.

قطعا این لیست می توانست خیلی زودتر و پربارتر تهیه شود اگر ما شرایط خاص و تخصص ویژه ای برای همکاری این مراکز با مجموعه خدماتی یدک خواجه قائل نمی شدیم، اما فراموش نکرده ایم که هدف اول تهیه این لیست و ارائه آن به مشتریان گرامی بهره مندی این عزیزان از سرویس دهی بهتر و مطمئن تر است. بنابراین تاکید داریم همکاران ما چه در بخش فروش قطعه و چه در جایگاه تعمیرکار، حتما ازتجربه، دانش و تعهد وانگیزه کافی برای همکاری با ما برخوردار باشند.

 

فعالیتهای بین المللی

فروشگاه یدک خواجه مرکز تهیه و توزیع قطعات یدکی اصلی و نایاب خودروهای سبک و سنگین داخلی و خارجی و فروش لوازم استوک خودرو است لذا هر قطعه یدکی مربوط به هر خودرویی  در حوزه کاری ما می باشد و هم اینک به واسطه پیامهایی که از مشتریان خود در سراسر کشور دریافت می کنیم قطعات را درکمترین زمان ممکن به صورت نو و پلمب یا استوک تضمین شده خریداری کرده و به آدرس مشتریان ارسال می کنیم.

اکنون دامنه فعالیتهای تجاری فروشگاه یدک خواجه از حوزه کشورهای خلیج فارس فراتر رفته و زمینه همکاری با بازار بزرگ شرق آسیا و اقیانوسیه فراهم شده است. ما تمامی سفارشات خرد و کلان مشتریان خود را چه در زمینه کاری و چه غیرمرتبط با تضمین اصالت و کیفیت خدمات در موعد مقرر با هزینه ای معقول و عادلانه به دست آنها  می رسانیم.

فروشگاه اینترنتی

دربخش فروش اینترنتی در سالهای گذشته با وجود تلاطم های نوسانات ارز و تورم های متوالی در بخش قیمت گذاری اجناس عملا نمی توانستیم به یک ثبات حتی ۲۴ ساعته برسیم .

ازطرفی گاهی به دلایلی که ازدست ما خارج بود و بیشترمربوط به تلاطم ها و نابسامانی های بازار بود برای تامین سفارش ثبت شده مشتریان خود درسایت با مشکل مواجه بودیم با این وجود بخش قابل توجهی از نیاز مخاطبین خود را از این مسیر به دست آنها رساندیم والبته این نوید را می دهیم که در روزهای پیش رو بخشهای بیشتری ازقطعات یدکی موردنیاز مشتریان گرامی درسایت با تصاویر و قیمت درج شده ، بارگذاری و جهت ثبت سفارش در دسترس مشتریان عزیز قرار گیرد.

ما در کنار شما و همواره پاسخگوی نیازها و سوالات شما هستیم ، فروشگاه یدک خواجه

 کافی است اراده کنید.