نحوه ارسال

نحوه ارسال کالا

نحوه ارسال سفارشها در حال حاضر به چهار صورت انجام می شود :

  • ارسال پستی
  • ارسال از طریق باربری
  • ارسال از طریق اتوبوس
  • ارسال با پیک موتوری

ارسال پستی

این امکان برای کاربران سایت فراهم شده است تا هنگام ثبت سفارش و نهایی کردن عملیات خرید با انتخاب گزینه ارسال پستی و واریز وجه موردنظر سفارش خود را درب منزل یا محل کار خود دریافت نمایند .

تمامی مرسولات پستی در فاصله زمانی حداکثر ۲۴ ساعت بعد از ثبت نهایی عملیات خرید به روش پیشتاز ارسال شده و هزینه ارسال از درب فروشگاه به دفتر پستی به صورت رایگان بوده و در هزینه پستی مرسولات لحاظ نشده است .

کلیه ارسال های پستی به صورت پرداخت در محل می باشد و خریدار هنگام ثبت سفارش نیازی به پرداخت هزینه اضافه بابت هزینه پستی ندارد .

ارسال از طریق باربری

در صورتی که خریدار قصد دارد سفارش خود را از طریق باربری دریافت نماید می تواند با انتخاب این گزینه در فاکتور خرید این مورد را ثبت نماید .

در ارسال از طریق باربری خریدار مبلغ اضافه ای غیر از مبلغ اصلی کالا پرداخت نمی نماید و هزینه حمل هنگام تحویل کالا دریافت می شود .

ارسال از طریق اتوبوس

در صورتی که خریدار قصد دارد سفارش موردنظر از طریق اتوبوس برای ایشان ارسال شود می تواند با انتخاب این گزینه در فاکتور خرید این مورد را ثبت نماید .

در ارسال از طریق اتوبوس خریدار مبلغ اضافه ای غیر از مبلغ اصلی کالا پرداخت نمی نماید و هزینه حمل هنگام تحویل کالا دریافت می شود .

مزیت انتخاب روش ارسال با اتوبوس نسبت به ارسال با باربری در زمان تحویل کالاست در حالی که مزیت ارسال باربری نسبت به اتوبوس در مبلغ هزینه حمل آن می باشد .

ارسال با پیک موتوری

این گزینه در حال حاضر مختص دو کلانشهر اصفهان و تهران می باشد . برای انتخاب روش ارسال با پیک موتوری برای دریافت سفارش خود نیاز به انتخاب گزینه دیگری در هنگام ثبت سفارش ندارید و با نهایی کردن عملیات خرید طبق آدرس درج شده با شما تماس گرفته خواهد شد و جهت ارسال سفارش هماهنگی های بعدی به عمل خواهد آمد .

در روش ارسال با پیک موتوری خریدار هنگام تحویل کالا مبلغ هزینه حمل را پرداخت خواهد نمود .

این گزینه تنها برای خریدارانی است که قصد دریافت کالا در مناطق شهری دو کلانشهر اصفهان و تهران را دارند لذا آدرس های خارج از مناطق شهری و حومه این کلانشهرها مشمول ارسال از این طریق نمی باشد .

برای ارسال سفارشات در محدوده خارج از مناطق شهری تهران و اصفهان می توانید با هماهنگی پشتیبان فروش درخواست ارسال از طریق تاکسی های اینترنتی نمایید .